Kom je deze meivakantie naar het Tjilp Festival? Dat is het leukste theater- en muziekfestival voor ukkies, gewoon in het Westland! Van 1 tot en met 3 mei gaat het gebeuren. De kaartverkoop is van start. Kaartjes zijn uitsluitend online te koop.
Het Tjilp Festival is een samenwerking van Theaterschool Koperen Kees, Muziekmeesters Westland.
MAANDAG 1 MEI

Voorstelling: Harrie zoekt een huis (2+)
Theatergroep KABOEM
Als Harrie op een dag achter vlinder aanrent, kan hij zijn huisje niet meer terugvinden. Bij wie kan Harrie dan terecht? Hij probeert het bij Konijn, maar die heeft geen plek voor hem. Ook bij eekhoorn, mol en raaf kan Harrie er niet bij! Wat moet Harrie nu…?
Een interactieve en muzikale vertelvoorstelling naar de prentenboeken “Een huis voor Harrie” en “Kleine muis zoekt een huis”
Harrie zoekt een huis • 2+ • maandag 1 mei 2023 • Theaterschool Koperen Kees, ‘s-Gravenzandseweg 105A in Naaldwijk • €5 (kind) of €7,80 (volwassene)
Theatervoorstelling: 09.30 uur – KOOP KAARTEN
Theatervoorstelling: 11.00 uur – KOOP KAARTEN
Theatergroep KABOEM
Een interactieve en muzikale vertelvoorstelling naar de prentenboeken “Een huis voor Harrie” en “Kleine muis zoekt een huis”
Theatervoorstelling: 11.00 uur – KOOP KAARTEN

Workshopmiddag: Rappen op live muziek!
Maak je eigen RAP, en maak je muziek! Groepssamenstelling 6 – 8 jaar en 9 – 12 jaar. Aanvang 13.00 uur. Om 16.00 uur presentatie voor ouders, broertjes en zusjes en andere belangstellenden. Meedoen aan de hele middag kost € 7,50 De presentatie is gratis.
Workshop RAP • 6+ • maandag 1 mei 2023 • Theaterschool Koperen Kees, ‘s-Gravenzandseweg 105A in Naaldwijk • €7,50
Workshop RAP: 13:00 uur – KOOP KAARTEN
DINSDAG 2 MEI

Pakkepapier (1+)
Door Efrem Stein
Een interactieve voorstelling, waarbij alles draait om knisperend, rollend en scheurend cadeaupapier. Een vrolijk theatraal cadeautje voor de allerkleinsten.
Pakkepapier • 1+ • dinsdag 2 mei 2023 om 09.30 uur en 11:00 uur • Theaterschool Koperen Kees, ‘s-Gravenzandseweg 105A in Naaldwijk • €5 (kind) of €7,80 (volwassene)
Familievoorstelling: 09:30.00 uur – KOOP KAARTEN
Familievoorstelling: 11.00 uur – KOOP KAARTEN
Door Efrem Stein
Familievoorstelling: 11.00 uur – KOOP KAARTEN

Onder de grond (5+)
Door WIE WALVIS
Waar kom je uit als je een gat graaft naar de andere kant van de wereld? Onder de grond is een ontroerende voorstelling over de kracht van vriendschap waarin troost uit de meest onverwachtse hoek kan komen.
Onder de grond • 5+ • dinsdag 2 mei 2023 om 15.00 uur • Theaterschool Koperen Kees, ‘s-Gravenzandseweg 105A in Naaldwijk • €5 (kind) of €7,80 (volwassene)
Voorstelling: 15.00 uur – KOOP KAARTEN
Door WIE WALVIS
WOENSDAG 3 MEI

Concert voor Ukkies (0-4 jaar)
Door Muziekmeesters Westland
Een liveconcert in een muziek-educatieve setting waarbij de kinderen echt contact maken met de muzikanten. Je kunt ze zelfs aanraken! Er is veel te horen en te zien. Iedereen kan actief meedoen met klappen, zingen en bewegen. Gewoon op schoot zitten bij mama of papa en luisteren, kijken en de muziek over je heen laten komen kan natuurlijk ook.
Concert voor Ukkies • 0 tot 4 jaar • woensdag 3 mei 2023 om 09.30 en 11.00 uur • Theaterschool Koperen Kees, ‘s-Gravenzandseweg 105A in Naaldwijk • €5 (kind) of €7,80 (volwassene)
Voorstelling: 09.30 uur – KOOP KAARTEN
Voorstelling: 11.00 uur – KOOP KAARTEN
Door Muziekmeesters Westland
Voorstelling: 11.00 uur – KOOP KAARTEN

Verhalen en Ko (5+)
Door Serge Bosman
De Verhalenwinkel van Ko bestaat al meer dan 100 jaar. Of Ko ook zo oud is weet eigenlijk niemand, maar zo ziet hij er niet uit. Eigenlijk weet niemand echt heel veel van Ko. Sommige kinderen noemen hem ook wel de avonturen tovenaar. Hij verzameld al zo lang men zich kan herinneren, verhalen en avonturen voor zijn winkel. Als je geluk hebt , dan pakt hij een verhaal van de plank. Voor je het weet duikel je in een wervelstorm van avontuur.
Verhalen en Ko • 4+ • woensdag 3 mei 2023 • Theaterschool Koperen Kees, ‘s-Gravenzandseweg 105A in Naaldwijk • €5 (kind) of €7,80 (volwassene)
Familievoorstelling: 15.00 uur – KOOP KAARTEN
Door Serge Bosman